Voor vragen die provinciale aangelegenheden betreffen kunt u terecht bij het bestuurslid dat daarover gaat. Onderstaand vindt u de contactgegevens.

Voorzitter      Secretariaat        Penningmeester
Dhr S Braat
voorzitter@vdhbrabant.nl
Cindy Schurink
secretariaat@vdhbrabant.nl
Ad Mutsaers
penningmeester@vdhbrabant.nl
tel 06 47544977 tel 06 51882791 tel 06 81644865
Comm. africhting Comm. kynologie Comm. behendigheid
Dhr D. Schiks
comm.africhting@vdhbrabant.nl
Jan Philipsen
comm.kynologie@vdhbrabant.nl
Bert van Toorn
comm.behendigheid@vdhbrabant.nl
tel 06 22420669 tel 06 30603024 tel 06 46415483
Bestuurslid Contact persoon Website
Rajasthan van Engelen

rajasthan@vdhbrabant.nl

tel 06 29216882

Bert van Toorn
contact@vdhbrabant.nl

tel 06 46415483

Ad Mutsaers

website@vdhbrabant.nl

tel 06 81644865